Menüü

 • Unistused muudavad maailma

  16.detsembril korraldas Kiili Gümnaasium taas heategevusliku jõululaada. Seekord oli võimalik annetada heategevusfondile Minu Unistuste Päev. 

  Jõululaadal pakkusid enda valmistatud toodangut nii lapsed kui lapsevanemad, kohal oli üle 112 koolilapse ja lisaks müüsid enda toodangut ka 14 kohalikku väikeettevõtjat. Toimusid muusikalised etteasted: esinesid kooli solistid ja kooli endine õpilane Johanna Kristina Artjušin ning toimus ka õpetajate ansambli südamlik jõulukontsert. 

  Heategevusfond Minu Unistuste Päev usub, et unistused võivad imet teha. Seepärast pakuvad nad pikalt haiglaravil või krooniliste haigustega võitlevatele lastele positiivseid emotsioone, korraldades üritusi ja ettevõtmisi, millest haiged lapsed unistavad.

  Kolmapäeval, 17. jaanuaril toimus Kiili Gümnaasiumis kogutud annetusraha pidulik üleandmine, esines kooli ühiskoor ja direktor Mihkel Rebane andis kogunenud summa 1310,40 € Minu Unistuste Päeva fondi esindajale. 

  Kiili Gümnaasium tänab kõiki õpilasi, õpetajaid, lapsevanemaid ja ettevõtjaid, kes panustasid jõululaada korraldamisse ja kelle annetused toetavad haigete laste paranemist.

 • 9-aastaselt Eesti meistriks!

  Emilia Kello (3C klass) tuli laupäeval, 13.jaanuaril Eesti meistrivõistlustel pisikadettidele rahvusvahelises kabes (100 ruudu laud) Eesti meistriks kuni 10-aastaste tütarlaste arvestuses. Ta kaotas ühele ja võitis kuus vastast. 

  Tulemused vt http://www.kabeliit.ee/turniirid/t404/final_standings&7.html 

  Samal turniiril mängis tublisti ka Sergo Remmel (3D klass), kes saavutas 12.koha.

   

  Pilt: Michel32Nl at the English language Wikipedia, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=848033

 • Tähelepanu! Meil on uus tunniplaan!

  Uus tunniplaan kehtib 7 nädalat, kuni koolivaheajani (III vaheaeg 24. veebruar 2018 - 4. märts 2018).

 • Kool talvisel koolivaheajal

   

  Kooli kantselei on talvisel koolivaheajal avatud:

  27. ja 28.detsembril 2017

  kell 9.00-13.00;

  3. ja 4. jaanuaril 2018

  kell 9.00-13.00

 • Jõuluhommik 1.-8.klassidele

  Reedel, 22.detsembril kell 8.00-13.00

  Kell 08.00-09.00 1.-2.klasside Jõuluhommik 

  klassijuhatajatund 

  kell 10.00 buss koju 

  Kell 09.30-10.30 3.-5.klasside Jõuluhommik

  klassijuhatajatund 

  kell 11.30 buss koju 

  Kell 11.00-12.00 6.-8.klasside Jõuluhommik

  klassijuhatajatund 

  kell 13.00 buss koju 

   

  NB! Ainetunde ei toimu.

  NB! Pikapäevarühmad ei tööta.

   

  Väikekülade busside ringid:

  Kooli jõuab 7.45, koju 10.00 1.-2.klasside õpilased

  Kooli jõuab 9.15, koju 11.30 3.-5.klasside õpilased

  Kooli jõuab 10.50, koju 13.00 6.-8.klasside õpilased

  Vaata väljumisi küladest >

  Esimene ring kooli: tavapärane

  Teine ring kooli:

  • Arusta 8.15
  • Sausti 8.35
  • Kangru 8.30
  • Väljamäe 8.40

  Kolmas ring kooli:

  • Arusta 10.10
  • Sausti 10.15
  • Kangru 10.15
  • Väljamäe 10.25
 • Minu unistuste päeva jõululaadalt

  Kiili Gümnaasiumi heategevuslik jõululaat “Minu unistuste päev” kogus 1310 eurot.

  Heategevuslik jõululaat kogus sellel aastal rahalist toetust heategevusfondile Minu Unistuste Päev, et tuua haigete laste ja nende lähedaste ellu positiivseid elamusi, rõõmu ja julgustust igapäevaste väljakutsetega toimetulekuks.

  Omavalmistatud tooteid oli müümas üle 112 koolilapse ja 14 kohalikku väikeettevõtjat. Suur tänu kõikidele, kes andsid oma panuse jõululaada organiseerimisse. Heategevusfondile Minu Unistuste Päev SA annetuse üleandmine toimub uue aasta esimesel nädalal.

 • 90's Coming Back

  9.-12.kl õpilaste jõulupidu toimub neljapäeval, 21.detsembril kell 18-21.00. Oodatud on ka kõik õpetajad.

 • Otsime tugiisikut!

  Kiili Gümnaasium ja Kiili Vallavalitsus otsivad tugiisikut esimese klassi õpilasele. Kui keegi teab kedagi soovitada või on ise huvitatud, palun pöörduda info saamiseks kooli poole (kristi.feldman@kiili.edu.ee või mihkel.rebane@kiili.edu.ee). Võimaldame vastava koolituse läbimist ja huvi korral on võimalus koolis lisaks ka abiõpetajana töötada, mis tagaks täisametikoha palga.

 • Minu unistuste päev - jõululaat 2017

  Jõululaat 2017 "Minu unistuste päev" laupäeval, 16. detsembril kell 10:00-13:00 Kiili Gümnaasiumis

  Omavalmistatud tooteid on tutvustama ja müüma oodatud kooliõpilased, lasteaiad, noortekeskus, kohalikud kaupmehed, kohalikud väikeettevõtjaid.

  Heategevuslik Jõululaat kogub sellel aastal rahalist toetust SA Heategevusfondile Minu Unistuste Päev, et tuua haigete laste ja nende lähedaste ellu positiivseid elamusi, rõõmu ja julgustust igapäevaste väljakutsetega toimetulekuks. Aitame täide viia nende laste unistused ning veeta üks tõeliselt tore päev. Iga laps väärib oma unistuste päeva. Aitame neil üheskoos unistada suurelt, sest unistus teeb imet!

 • Füüsika-keemia viktoriinilt "Välk ja pauk" 3. koht

  1.detsembril toimus Saku Gümnaasiumis maakondlik 8.-9. klasside füüsika-keemia viktoriin "Välk ja pauk", kus Kiili Gümnaasiumi 9. kl õpilased saavutasid tubli 3. koha! Esimene koht jäi vaid mõne üksiku punkti kaugusele, seega oli rebimine tihe ning poisid väga tublid! Auhinnana said nad kaasa kastitäie uusi laborivahendeid.Kiili Gümnaasiumit esindasid Kristjan Steinfeldt, Marcus Kommussaar, Karmo Saviauk ning Kermo Kütsen.

  Jaanika Somarokov
  keemiaõpetaja

 • Õhtulugemine

 • Reaalainete nädal tulekul!

 • Robotexilt I koht!

  Pildil: Kardo ja Karmo Saviauk isaga.

  Robotex on robotite võistlus, mis toimub igal aastal sügisel alates 2001. aastast. Mina olen ehitanud ja programmeerinud roboteid umbes kolm aastat ja osalenud kaks aastat Robotexil.

  Eelmisel aastal osalesime ainult joonejälgimises, kus me jõudsime esimese 20 sekka. Robootikaga tegelemine on väga aeganõudev, seda ei saa teha päevapealt, vaid nõuab palju aega, analüüsimist ja kogemust. Kõigepealt tuleb valmistada robot, siis teha algeline kood ning siis hakata robotit pidevalt arendama.

  Sel aastal osalesime joonejälgimises ja sumos. Sumos võitsime ja kaotasime sama palju, kuid nüüd saime me kogemust juurde ja järgmiseks aastaks täiendame robotit, äkki siis õnnestub ka sumos paremat tulemust saada. Joonejälgimises tulime seekord esimeseks 250 roboti seast. Võistlejaid oli paljudest eri maadest, nägime hispaanlasi ja jaapanlasi jt.

  Meie päev algas kell 8 hommikul, esimest korda saime võistelda alles kell kaks, kuna võistlusel olid suured järjekorrad. Kümme minutit võistlemist ja oligi läbi! Kogu aasta jooksul tehtud töö läks sellesse kümnesse minutisse. Kui robot ei oleks töötanud, siis järgmine proovimise võimalus on alles järgmine aasta. Umbes pooltel võistlejatel robot joont lõpuni ei läbinud. Roboteid ehitan kodus koos venna Kardoga (4C klass) ning isa õpetas ja aitas programmeerimisega.

   

  Karmo Saviauk

  9A klass

 • Väitluse meistrivõistlused

  Kesk- ja põhikoolide Eesti meistrivõistluste 2017/2018 väitlushooaja esimene etapp saab alguse 2.-3. detsembril Kiili Gümnaasiumis.

 • Australia Quiz

  Reedel, 24.novembril toimub 8. klasside inglise keele maakondlik viktoriin: Australia Quiz (kliki lingil).

  Osaleda saab igast 8. klassist üks 3-liikmeline võistkond. Viktoriini link on avatud 24.novembril kell 10.00 - 10.45.

  Tulemused teeme teatavaks õpetajatele e-kirja teel (meiliaadress tuleb sisestada viktoriini avalehel!).

 • Toimub 22.novembril...

 • Lastevanemate Kool "Teismeliste seksuaalne areng" 5.-9.klassi laste vanematele

  Head 5.-9. klassi laste vanemad!

  Neljapäeval, 9. novembril kell 18.00-19.30 toimub kooli auditooriumis Kiili Gümnaasiumi Lastevanemate Kool. Seekordseks oluliseks teemaks on teismeliste seksuaalne areng. Kristina Birk Eesti Seksuaaltervise Liidust vestleb vanematega enamtekkivatest küsimustest koduses seksuaalkasvatuses. Loengus-arutelus saate mõtteid, kuidas rääkida kodus noortega seksuaalsusest, kuidas rääkida kondoomidest, milline on vanema roll selles teemas, mis on normaalne ja mis mitte.

  Registreerimiseks palun saata e-kiri aadressile kristi.feldman@kiili.edu.ee

  Ootame teid!

 • Halloweeni stiilipäev 31.oktoobril

 • Tootedisaini tutvustus 8.klassidele

  20/10/2017

   

  16.oktoobril käisid Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud meie 8.klassidele tutvustamas tootearendust: kuidas ideest sünnib toode.

  Õpilastele rääkisid ja töötuba juhendasid Kaimo Sonk, Toivo Tähemaa ja Raivo Sell. Pärast teooria tutvustamist anti rühmadele ülesanne: järjekorramure ja trügimise lahendamine koolisööklas. Grupitööna valmisid ideed, kuidas koolis süüa ja seejuures ellu jääda. Enamasti lahendati ülesanne robottööjõuga :)

  Vaata pilte: 

  Rohkem pilte kooli Facebooki kinnises grupis KIILI GÜMNAASIUM Fotod > Albumid

 • Kool koolivaheajal

  Sügisene koolivaheaeg kestab 21. - 29. oktoobrini

  Kooli kantselei on koolivaheajal avatud E-K kl 9.00-13.00

   

leht:

Uudised

Kontakt

 • Kiili Gümnaasium
  Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
 • +372 6799 200

Pildialbum