Menüü

Kontakt

Kool: Kiili Gümnaasium
Telefon: +372 6799 200
E-post: kool[ätt]kiili.edu.ee
Aadress: Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
Kantselei: Merili Vasser +372 6799 200, kool[ätt]kiili.edu.ee
Direktor: Ruth Pekkenen +372 6799 202, ruth.pekkenen[ätt]kiili.edu.ee
Õppejuht: 1.-3.klass: Elve Kukk elve.kukk[ätt]kiili.edu.ee
Õppejuht: 4.-6.klass: Etlin Ormak etlin.ormak[ätt]kiili.edu.ee
Õppejuht: 7.-9.klass: Külli Hansson +372 6799 205, kylli.hansson[ätt]kiili.edu.ee
Õppejuht: 10.-12.klass: Tiina Teder +372 6799 205, tiina.teder[ätt]kiili.edu.ee
Õpetajate tuba: +372 6799 203
Arendusjuht: Kersti Varblane +372 6799 213, kersti.varblane[ätt]kiili.edu.ee
IT spetsialist: Aare Lutter +372 6799 209, aare.lutter[ätt]kiili.edu.ee
Tugikeskus: Kristi Feldman +372 6799 215, kristi.feldman[ätt]kiili.edu.ee
Huvijuht: Aivo Tammela +372 6799 221, +372 51 985 450, aivo.tammela[ätt]kiili.edu.ee
Teabekeskus: Ivi Koiksar +372 6799 219, teabekeskus[ätt]kiili.edu.ee
Tervisetöötaja: Astrid Põldoja +372 6799 218, astrid.poldoja[ätt]kiili.edu.ee
Administraator: +372 6799 222
Webmaster e-post: koduleht[ätt]kiili.edu.ee

Kooli järelevalvet teostavate asutuste kontaktandmed

Haridus- ja Teadusministeerium

üldtelefon 735 0222

 

Põhja piirkond, Harjumaa:

Piret Hiisjärv 

mobiiltelefon 56876436

lauatelefon 735 4076

Piret.Hiisjarv[ätt]hm.ee 

 

Koolipidaja

 

Kiili Vallavalitsus
üldtelefon 679 0260  
info[ätt]kiilivald.ee 

 

Harjumaa Omavalitsuste Liit

 

Alates 01.01.2017 koordineerib ainesektsioonide tööd,
õpilasürituste korraldamist ja aineolümpiaade

Harju maakonnas

 

Harjumaa Omavalitsuste Liit

 

 

Õpetajad

Õpetaja   Klassijuhataja Aine
Eve Aedla 5C inglise keel
Rauno Alev 10 eesti keel ja kirjandus
Piret Artjušin 4C muusika
Niina Arumeel   vene keel
Kristi Feldman   karjääriõpetus
Agnes Filippov   eripedagoog
Ina Hannus 6D ajalugu, ühiskonnaõpetus, loodusõpetus
Külli Hansson 9C matemaatika
Mari Hinnov 8B inglise keel
Riina Juga 9A ajalugu, ühiskonnaõpetus
Anu Jürisson 5B tööõpetus
Martina Kalam 12 inglise keel
Sandra Kangur 3D klassiõpetaja
Lembi Kivil   bioloogia, keemia
Jaanali Koppel 3B klassiõpetaja
Piia Kruusement 2B klassiõpetaja
Margit Kuldvee 8C matemaatika
Esta Kullamaa 2A klassiõpetaja, arvutiõpetus
Sirje Kullus 4B muusika
Elve Kukk 1A klassiõpetaja
Sirje Laansoo   matemaatika
Kristiine Lebin   eripedagoog
Janne Levo   eesti keel ja kirjandus
Aare Lutter   füüsika, arvutiõpetus
Triin Maller 8A kehaline kasvatus
Maret Markson 6C geograafia, loodusõpetus
Karin Marley   kunstiõpetus
Tarmo Mäesalu   tehnoloogiaõpetus, robootika
Kristi Männilaan   eripedagoog
Ardo Niinre   ajalugu
Tiina Niinre   eesti keel ja kirjandus
Kertu Nurmetalo 1D klassiõpetaja
Eve Nõmmik 4D inglise keel
Helin Ojam-Iila   pikapäevarühm
Etlin Ormak 4A klassiõpetaja, matemaatika
Larissa Panova 7B vene keel
Ruth Pekkenen   inimeseõpetus
Peter Pihl   tehnoloogiaõpetus
Alar Pikkorainen   tehnoloogiaõpetus
Kaia Randman 3A klassiõpetaja
Marina Rannula   inglise keel
Mihkel Rebane   eesti keel ja kirjandus
Sille Rohi 3C klassiõpetaja
Murel Saluste 2D klassiõpetaja, tööõpetus
Leonid Snitko 9B vene keel
Katrin Soima 1B klassiõpetaja
Jaanika Somarokov 5A loodusõpetus, keemia
Terje Zimmermann 1C klassiõpetaja
Mati Tabur 6A kehaline kasvatus
Tiiu Tamm   kehaline kasvatus
Raigo Tatrik 5D kehaline kasvatus
Tiina Teder 11 matemaatika
Annika Tiits   eesti keel ja kirjandus
Triinu Tischler 6B inglise keel
Meeli Tõnismaa 2C klassiõpetaja
Milvert Vaaks 7A kehaline kasvatus
Inid-Mave Vain   pikapäevarühm
Kersti Varblane 7C arvutiõpetus, uurimistöö alused

 

e-post kujul: eesnimi.perenimi[ätt]kiili.edu.ee

Uudised

Kontakt

  • Kiili Gümnaasium
    Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
  • +372 6799 200

Pildialbum