Menüü

Kontakt

Kool: Kiili Gümnaasium
Telefon: +372 6799 200
E-post: kool@kiili.edu.ee
Aadress: Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
Direktor: Mihkel Rebane +372 6799 201, mihkel.rebane@kiili.edu.ee
Õppealajuhataja: Ruth Pekkenen +372 6799 202, ruth.pekkenen@kiili.edu.ee
Õppejuht: 1.-3.klass: Etlin Ormak +372 6799 217, +372 58 104 431, etlin.ormak@kiili.edu.ee
Õppejuht: 4.-6.klass: Ina Hannus +372 6799 218, ina.hannus@kiili.edu.ee
Õppejuht: 7.-9.klass: Külli Hansson +372 6799 205, kylli.hansson@kiili.edu.ee
Õppejuht: 10.-12.klass: Tiina Teder +372 6799 205, tiina.teder@kiili.edu.ee
Õpetajate tuba: +372 6799 203
IT juht: Aare Lutter +372 6799 209, aare.lutter@kiili.edu.ee
Arendusjuht: Kersti Varblane +372 6799 213, kersti.varblane@kiili.edu.ee
Huvijuht: Aivo Tammela +372 6799 221, +372 51 985 450, aivo.tammela@kiili.edu.ee
Teabekeskus: Ivi Koiksar +372 6799 219, teabekeskus@kiili.edu.ee
Tugikeskus: +372 6799 215
Webmaster e-post: koduleht@kiili.edu.ee
Tervisetöötaja: Astrid Põldoja +372 6799 218
Administraator: +372 6799 222

Õpetajad

Õpetaja   Klassijuhataja Aine E-post
Eve Aedla 4C inglise keel eve.aedla@kiili.edu.ee
Rauno Alev   eesti keel ja kirjandus rauno.alev@kiili.edu.ee
Piret Artjušin 9A muusika piret.artjusin@kiili.edu.ee
Niina Arumeel   vene keel niina.arumeel@kiili.edu.ee
Ina Hannus 5D ajalugu, ühiskonnaõpetus, loodusõpetus ina.hannus@kiili.edu.ee
Külli Hansson   matemaatika kylli.hansson@kiili.edu.ee
Mari Hinnov 12 inglise keel mari.hinnov@kiili.edu.ee
Taavi Joonas   tehnoloogiaõpetus taavi.joonas@kiili.edu.ee
Riina Juga 8A ajalugu, ühiskonnaõpetus riina.juga@kiili.edu.ee
Martina Kalam 11 inglise keel martina.kalam@kiili.edu.ee
Sandra Kangur 2D klassiõpetaja sandra.kangur@kiili.edu.ee
Lembi Kivil   bioloogia, keemia lembi.kivil@kiili.edu.ee
Jaanali Koppel 2B klassiõpetaja jaanali.koppel@kiili.edu.ee
Piia Kruusement 1B klassiõpetaja piia.kruusement@kiili.edu.ee
Margit Kuldvee 7C matemaatika margit.kuldvee@kiili.edu.ee
Esta Kullamaa 1A klassiõpetaja, arvutiõpetus esta.kullamaa@kiili.edu.ee
Sirje Kullus   muusika sirje.kullus@kiili.edu.ee
Sirje Laansoo   matemaatika sirje.laansoo@kiili.edu.ee
Janika Lainemäe 4B käsitöö ja kodundus, kunstiajalugu janika.lainemae@kiili.edu.ee
Aare Lutter   füüsika, arvutiõpetus aare.lutter@kiili.edu.ee
Triin Maller 7A kehaline kasvatus triin.maller@kiili.edu.ee
Maret Markson 5C geograafia, loodusõpetus maret.markson@kiili.edu.ee
Tarmo Mäesalu   tehnoloogiaõpetus, robootika tarmo.maesalu@eesti.ee
Kristi Männilaan   väikeklass kristi.mannilaan@kiili.edu.ee
Tiina Niinre   eesti keel ja kirjandus tiina.niinre@kiili.edu.ee
Helin Ojam-Iila   pikapäevarühm helin.ojam@kiili.edu.ee
Etlin Ormak 3A klassiõpetaja, matemaatika etlin.ormak@kiili.edu.ee
Larissa Panova 6B vene keel larissa.panova@kiili.edu.ee
Ruth Pekkenen   inimeseõpetus ruth.pekkenen@kiili.edu.ee
Peter Pihl   tehnoloogiaõpetus peter.pihl@kiili.edu.ee
Kersti Pilt 3D klassiõpetaja kersti.pilt@kiili.edu.ee
Sirje Raadik   eesti keel sirje.raadik@kiili.edu.ee
Marina Rannula   inglise keel marina.rannula@kiili.edu.ee
Mihkel Rebane   eesti keel ja kirjandus mihkel.rebane@kiili.edu.ee
Sille Rohi 2C klassiõpetaja sille.rohi@kiili.edu.ee
Raili Rohula 2A klassiõpetaja raili.rohula@kiili.edu.ee
Murel Saluste 1D klassiõpetaja murel.saluste@kiili.edu.ee
Leonid Snitko 8B vene keel leonid.snitko@kiili.edu.ee
Katrin Soima 3B klassiõpetaja katrin.soima@kiili.edu.ee
Jaanika Somarokov 4A loodusõpetus, keemia jaanika.somarokov@kiili.edu.ee
Terje Zimmermann 3C klassiõpetaja terje.zimmermann@kiili.edu.ee
Mati Tabur 5A kehaline kasvatus mati.tabur@kiili.edu.ee
Tiiu Tamm 9B kehaline kasvatus tiiu.tamm@kiili.edu.ee
Raigo Tatrik 4D kehaline kasvatus raigo.tatrik@kiili.edu.ee
Tiina Teder 10 matemaatika teder.tiina@gmail.com
Triinu Tischler 5B inglise keel triinu.tischler@kiili.edu.ee
Meeli Tõnismaa 1C klassiõpetaja meeli.tonismaa@kiili.edu.ee
Aide Tõnissoo   väikeklass aide.tonissoo@kiili.edu.ee
Milvert Vaaks 6A kehaline kasvatus milvert.vaaks@kiili.edu.ee
Inid-Mave Vain   pikapäevarühm inidmave.vain@kiili.edu.ee
Kersti Varblane 6C arvutiõpetus, uurimistöö alused kersti.varblane@kiili.edu.ee
Kalli Vendik 7B kunst kalli.vendik@kiili.edu.ee

Uudised

Kontakt

  • Kiili Gümnaasium
    Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
  • +372 6799 200

Pildialbum