Menüü

Kontakt

Kool: Kiili Gümnaasium
Telefon: +372 6799 200
E-post: kool[ät]kiili.edu.ee
Aadress: Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
Kantselei: Merili Vasser +372 6799 200, kool[ät]kiili.edu.ee
Direktor: Ruth Pekkenen +372 6799 202, ruth.pekkenen[ät]kiili.edu.ee
Õppejuht: 1.-3.klass: Elve Kukk +372 6799 205, elve.kukk[ät]kiili.edu.ee
Õppejuht: 4.-6.klass: Etlin Ormak +372 6799 205, etlin.ormak[ät]kiili.edu.ee
Õppejuht: 7.-9.klass: Külli Hansson +372 6799 205, kylli.hansson[ät]kiili.edu.ee
Õppejuht: 10.-12.klass: Tiina Teder +372 6799 205, tiina.teder[ät]kiili.edu.ee
Õpetajate tuba: +372 6799 203
Arendusjuht: Kersti Varblane +372 6799 213, kersti.varblane[ät]kiili.edu.ee
IT spetsialist: Aare Lutter +372 6799 209, aare.lutter[ät]kiili.edu.ee
Tugikeskus: Kristi Feldman +372 6799 215, kristi.feldman[ät]kiili.edu.ee
Huvijuht: Aivo Tammela +372 6799 221, +372 51 985 450, aivo.tammela[ät]kiili.edu.ee
Teabekeskus: Lea Armväärt +372 6799 219, teabekeskus[ät]kiili.edu.ee
Tervisetöötaja: Astrid Põldoja +372 6799 218, astrid.poldoja[ät]kiili.edu.ee
Administraator: +372 6799 222
Webmaster e-post: koduleht[ät]kiili.edu.ee

Kooli järelevalvet teostavate asutuste kontaktandmed

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe-ja

kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab

 

Haridus- ja Teadusministeerium

Munga 18, Tartu 50088 

üldtelefon 735 0222

hm[ät]hm.ee

 

 

 

Koolipidaja

 

Kiili Vallavalitsus
üldtelefon 679 0260  
info[ät]kiilivald.ee 

 

 

 

 

Harjumaa Omavalitsuste Liit

 

Alates 01.01.2017 koordineerib

ainesektsioonide tööd,
õpilasürituste korraldamist ja aineolümpiaade

Harju maakonnas

 

Harjumaa Omavalitsuste Liit

 

 

Õpetajad

Õpetaja   Klassijuhataja Aine
Helen Aasaleht   eesti keel ja kirjandus
Eve Aedla 6C inglise keel
Rauno Alev 11 eesti keel ja kirjandus
Piret Artjušin 5C muusika
Niina Arumeel   vene keel
Triin Brenner 4A inglise keel
Mai Einama   karjääriõpetus
Kristi Feldman   psühholoogia
Ina Hannus 7D ajalugu, ühiskonnaõpetus, loodusõpetus
Külli Hansson 10 matemaatika
Mari Hinnov 9B inglise keel
Riina Juga   ajalugu, ühiskonnaõpetus
Anu Jürisson 6B tööõpetus
Martina Kalam 4C inglise keel
Sandra Kangur 1A klassiõpetaja
Virko Kask   tehnoloogiaõpetus
Lembi Kivil   bioloogia, keemia
Valeria Klimova   vene keel
Jaanali Koppel 1B klassiõpetaja
Piia Kruusement 3B klassiõpetaja
Elve Kukk 2A klassiõpetaja
Margit Kuldvee 9C matemaatika
Esta Kullamaa 3A klassiõpetaja, arvutiõpetus
Sirje Kullus 5B muusika
Kristiine Lebin   eripedagoog
Janne Levo   eesti keel ja kirjandus
Aare Lutter   füüsika, arvutiõpetus
Triin Maller 9A kehaline kasvatus
Maret Markson 7C geograafia, loodusõpetus
Karin Marley   kunstiõpetus
Kristi Männilaan   eripedagoog
Ardo Niinre   ajalugu
Tiina Niinre   eesti keel ja kirjandus
Kertu Nurmetalo 2D klassiõpetaja
Eve Nõmmik 5D inglise keel
Helin Ojam-Iila   pikapäevarühm
Etlin Ormak 4A klassiõpetaja, matemaatika
Larissa Panova 8B vene keel
Ruth Pekkenen   inimeseõpetus
Peter Pihl   tehnoloogiaõpetus
Alar Pikkorainen 4D tehnoloogiaõpetus
Kaia Randman 2C klassiõpetaja
Marina Rannula   inglise keel
Angela Rebas   saksa keel
Sille Rohi 1C klassiõpetaja
Murel Saluste 3D klassiõpetaja, tööõpetus
Katrin Soima 2B klassiõpetaja
Jaanika Somarokov 6A loodusõpetus, keemia
Mati Tabur 7A kehaline kasvatus
Tiiu Tamm   kehaline kasvatus
Raigo Tatrik 6D kehaline kasvatus
Tiina Teder 12 matemaatika
Annika Tiits 4B eesti keel ja kirjandus
Triinu Tischler 7B inglise keel
Margarita Tisler   vene keel
Meeli Tõnismaa 3C klassiõpetaja
Milvert Vaaks 8A kehaline kasvatus
Inid-Mave Vain   pikapäevarühm
Hermeli Valler   tugiõpetaja
Kersti Varblane 8C arvutiõpetus, uurimistöö alused

 

e-post kujul: eesnimi.perenimi[ät]kiili.edu.ee

Uudised

Kontakt

  • Kiili Gümnaasium
    Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
  • +372 6799 200

Pildialbum