Menüü

Kontakt

 • Kiili Gümnaasium
  Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
 • +372 6799 200
Külastajate arv: 642901

Laupäev 18/11/2017

Õpikeskkonnad

► Moodle

► Õpiveeb

Opiq

► Nutisport

► Miksike

► Tunniplaan nutiseadmes: https://kiilikool.edupage.org/mobile/

Koolivorm

Kiili Gümnaasiumil on oma kooli sümboolikaga koolirõivad. Kõikidel esemetel on rinnal meie kooli logo.

Vaata lähemalt: Menüü > Kool: Koolivorm

Meie tegemised

Meie sõbrad

Aktiivsusvõistlus 7.-9.klassidele

Sel õppeaastal toimub Kiili Gümnaasiumi 7.-9. klassidele pilootprojektina klassidevaheline aktiivsusvõistlus.

Eesmärgiks on välja selgitada antud vanuseastmes kooli kõige aktiivsemad klassid. Arvestuse pidamiseks on koostatud tabel, kus aktiivse osavõtu eest kooli üritustest  antakse punkte 10-palli süsteemis. 

Kliki pildil!

Võistluse kokkuvõte tehakse kevadel ja auhinna saavad esimesed kolm klassi. Auhinnaks on preemiaraha klassi kevadise ürituse toetuseks.

Esimene koht saab preemiaks 300€, teine koht 200€ ja kolmas koht 100€.

Kuivõrd tegemist pilootprojektiga, siis pärast võistluse lõppu on oodatud ettepanekud võistluse paremaks korraldamiseks.

Tere tulemast...

... Kiili Gümnaasiumi kodulehele :) 

Vaata meid ka Facebookis: 

Seoses Andmekaitseseadusest tulenevate nõudmistega on Kiili Gümnaasiumi FB leheküljele loodud kinnine grupp, mis on mõeldud info jagamiseks kooliga seotud inimeste vahel. Vaata lähemalt kooli FB lehekülje menüüs Kogukond > Grupid > KIILI GÜMNAASIUM.

Uudised

 • Jõululaat 2017 "Minu unistuste päev" laupäeval, 16. detsembril kell 10:00-13:00 Kiili Gümnaasiumis

  Omavalmistatud tooteid on tutvustama ja müüma oodatud kooliõpilased, lasteaiad, noortekeskus, kohalikud kaupmehed, kohalikud väikeettevõtjaid.

  Heategevuslik Jõululaat kogub sellel aastal rahalist toetust SA Heategevusfondile Minu Unistuste Päev, et tuua haigete laste ja nende lähedaste ellu positiivseid elamusi, rõõmu ja julgustust igapäevaste väljakutsetega toimetulekuks. Aitame täide viia nende laste unistused ning veeta üks tõeliselt tore päev. Iga laps väärib oma unistuste päeva. Aitame neil üheskoos unistada suurelt, sest unistus teeb imet!

 • Head 5.-9. klassi laste vanemad!

  Neljapäeval, 9. novembril kell 18.00-19.30 toimub kooli auditooriumis Kiili Gümnaasiumi Lastevanemate Kool. Seekordseks oluliseks teemaks on teismeliste seksuaalne areng. Kristina Birk Eesti Seksuaaltervise Liidust vestleb vanematega enamtekkivatest küsimustest koduses seksuaalkasvatuses. Loengus-arutelus saate mõtteid, kuidas rääkida kodus noortega seksuaalsusest, kuidas rääkida kondoomidest, milline on vanema roll selles teemas, mis on normaalne ja mis mitte.

  Registreerimiseks palun saata e-kiri aadressile kristi.feldman@kiili.edu.ee

  Ootame teid!

 • 20/10/2017

  16.oktoobril käisid Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud meie 8.klassidele tutvustamas tootearendust: kuidas ideest sünnib toode.

  Õpilastele rääkisid ja töötuba juhendasid Kaimo Sonk, Toivo Tähemaa ja Raivo Sell. Pärast teooria tutvustamist anti rühmadele ülesanne: järjekorramure ja trügimise lahendamine koolisööklas. Grupitööna valmisid ideed, kuidas koolis süüa ja seejuures ellu jääda. Enamasti lahendati ülesanne robottööjõuga :)

  Vaata pilte:

  Rohkem pilte kooli Facebooki kinnises grupis KIILI GÜMNAASIUM Fotod > Albumid

Uudised

Kontakt

 • Kiili Gümnaasium
  Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa
 • +372 6799 200

Pildialbum